Nábor Adminů

Ahoj máš zájem o fuknkci admina na našich serverech chceš se zapojit do našeho A teamu a pomoci nám…

VIAC INFORMÁCIÍ

CLANPORTAL.SK

Náš portál bol založený v čase keď CS:GO bolo ešte málo hrávané teda väčšiu pozornosť mala ešte (…

VIAC INFORMÁCIÍ O SEKCII - CLANPORTAL
žádost o práva na Zombie liandliecz 04.02.17 ŽIADOSŤ POTVRDENÁ
Pravidla spybro 11.02.17 VZOR
KARAOKE dabli 08.02.17 DISKUSIA
ŽIADOSŤ O ADMINA luster951713 08.02.17 ŽIADOSŤ ZAMIETNUTÁ
PORADŇA & SUPPORT ŽIADOSTI O PRÁVA ADMINA ŽIADOSŤ DO KH.TEAMU BAN & UNBAN

TOP5! Najlepší CS:GO hráči sveta.

 

Poďme sa spoločne pozrieť tie najlepšie herné CS:GO tímy na svete. Presnejšie si prekukneme najlepšieho hráča z každého z piatich top tímov sveta. Štatistiku najlepších tímov má pod palcom HLTV.org a pozrieme si najnovší update tímov písany k dátumu 3.11.2015. Nižšie v texte sa taktiež dočítate ktorý slovenský hráč CS:GO sa dostal do TOP 5 svetových hráčov v hre CS:GO.

 

 

 

Vincent "Happy" Cervoni Shopenhauer narodený 23. Novembra 1991 je profesionálny hráč CS:GO za tím EnVyUs. Podľa posledných štatistík je najlepším hráčom tímu. Happy je známy agresívnou a riskantnou hrou ktorá vedie zvyčajne k vynikajúcim výsledkom a výhrou celého tímu.

Happy, kedysi známy pod menom EMSTQD začínal svoju profesionálnu karieru v Decembri 2007 keď sa spolu s hráčom Ex6TenZ´s pripojil do tímu GlobalTeam. Počas svojej profesionálnej kariery vystriedal Happy viacero tímov a vyhral viacero turnajov. 

Na začiatku septembra v roku 2014, pár týždňov po ESL One : Cologne 2014 Happy vytvoril a sformoval tím hrajúci pod menom Mercenary. V tomto tíme boli hráči ako Shox, NBK, SmithZz alebo kioShima a tím ako celok patril medzi jeden z najlepších CS:GO tímov. Tím Mercenary sa dostal do TOP štvorky tímov LAN turnajov a taktiež vyhrali majoritný turnaj DreamHack Winter 2014. Po tomto turnaji nasledovala ďalšia výhra tímu Mercenary a to v MLG Aspen Invitational kde po výhre hráči podpísali kontrakt s lukratívnym tímom EnVyUs.

 

 

 

  Nicolai "Device" Reedtz narodený 8. Septembra 1995 je profesionálny hráč CS:GO za tím TSM ( Team SoloMid ).  Device so svojám tímom TSM vyhral viacero turnajov ako napríklad Fragbite Masters Season 4 kde v Júli tohto roku vyhrali nad tímom Fnatic s výsledkom 3:1. So svojím tímom sa Device taktiež zúčastnil turnaju ESL ESEA Pro League Invitation a vybojovali druhé miesto po prehre nad tímom Virtus Pro s výsledkom 2:3. So svojím tímom vyhrali za tento turnaj 60 000 dolárov.

 

 

 

Olof "olofmeister" Kajbjer narodený 21. Júla 1992 je švédsky profesionálny hráč CS:GO za tím Fnatic. Vynikajúci hráč, druhý najlepší AWPčkar tímu ktorý rád ukazuje svoje schopnosti pri zbraniach ako M4A1 alebo AK47. Olof hrá taktiež veľmi rád s pištolkami ako TEC-9 čo aj preukázal na ESL One Katowice 2015 kde okolo 50% jeho zabití bolo práve pištolkami. Komunita hráčov ho často nazýva "Tec9meister" alebo "Boostmeister" kvôli famóznemu boostu na mape OverPass na turnaji DreamHack Winter 2014.

Olof začal svoju profesionálnu karieru v roku 2012 kde sa pridal k tímu H2k, po svojej hráčskej ceste taktiež vystriedal viacero tímov ako Absolute Legends, LGB eSports alebo TEAMGLOBAL keď sa nakoniec pridal k tímu Fnatic presnejšie 30. Júna 2014.

 

 

  Janusz "Snax" Pogorzelski narodený 18. Októbra 1988 je profesionálnym hráčom CS:GO z Poľska. Reprezentuje herný tím Virtus Pro do ktorého vstúpil 25. Januára 2014. Svoju kariéru CS:GO hráča začal v roku 2013 kde nastúpil do tímu GF-Gaming a taktiež vystriedal viacero tímov pred nástupom do PRO tímu Virtus Pro ( ESC Gaming, Universial Soldiers, Again )

 

 

 

Ako posledného si predstavíme najlepšieho hráča tímu Natus Vincere ( NAVI ). Ladislav "GuardiaN" Kovács zo slovenska, narodený 9. Júna 1991 si prešiel všetky verzie hry Counter Strike ako PRO hráč ( CS:1.6, CS:S, CS:GO ). GuardiaN je známy svojím neuveritelným skillom pri zbrani AWP, taktiež jeho aggresívnou hrou a jeho smrtiacim nástupom do hry pri ťažkých situáciách. Jeho hranie má niekedy neuveritelný obrat a vie sa preniesť cez situácie keď si nikto nemyslí že by bol schopný vyhrať kolo ako posledný živý hráč tímu. Pre tím Natus Vincere hrá ako hlavný AWPčkar.

Ladislav začal svoju profesionálnu CS:GO karieru v roku 2012 keď nastúpil do tímu "Eternal Playerz". Taktiež si zahral jeden a pól mesiaca v tíme Virtus Pro keď sa nakoniec v roku 2013 pridal do tímu Natus Vincere.

 

Tak sme si predstavili piatich najlepších hráčov z piatich najlepších svetových tímov v hre CS:GO.  Taktiež sa tešíme na najbližší svetový ESL One turnaj ktorý bude tento krát v Stockholme. Viac štatistík a informácií o tímoch a ich hráčoch nájdete na stránke HLTV.org 

 

gustafoo 08.11.15 HRÁČI & OSOBNOSTI 04:31 ZATVOR novinku
creativeax / Majiteľ projektu / 19:04

Veľmi pekne spracovaná novinka :)

PRIHLAŠOVACÍ PANEL
REGISTRÁCIA | Zabudnuté heslo ?
REGISTRAČNY PANEL
VEREJNÁ ANKETA
Mate zajem o CS:GO turnaj ?
Ne - 2x
Ano - 11x
V ankete sa zatiaľ zúčastnilo - 13 uživateľov Ukonečnie ankety - 20.03.2017
dabli / Hosť / 10:26

noták co se s ním děje:(

spybro / Hosť / 15:43

Piste sve napady a navrhy o ceny za 5v5 turnaj v csgo ktery se bude co nevidet

spybro / Hosť / 17:15

TeamSpeak opět v provozu.

spybro / Hosť / 14:35

Omlouváme se za výpadek TS3 na daném problému již pracujeme.

onlyforfun / Hosť / 10:16

No čo ako žijete? :)

liandliecz / Hosť / 14:25

mám

archív shoutboxu