Nábor Adminů

Ahoj máš zájem o fuknkci admina na našich serverech chceš se zapojit do našeho A teamu a pomoci nám…

VIAC INFORMÁCIÍ

CLANPORTAL.SK

Náš portál bol založený v čase keď CS:GO bolo ešte málo hrávané teda väčšiu pozornosť mala ešte (…

VIAC INFORMÁCIÍ O SEKCII - CLANPORTAL
žádost o práva na Zombie liandliecz 04.02.17 ŽIADOSŤ POTVRDENÁ
Pravidla spybro 11.02.17 VZOR
KARAOKE dabli 08.02.17 DISKUSIA
ŽIADOSŤ O ADMINA luster951713 08.02.17 ŽIADOSŤ ZAMIETNUTÁ
PORADŇA & SUPPORT ŽIADOSTI O PRÁVA ADMINA ŽIADOSŤ DO KH.TEAMU BAN & UNBAN

Nové herné servery!

Tak ako webová stránka nášho portálu prechádza postupnou inováciou, nespíme a pracujeme už dlhšiu dobu aj na naších herných serveroch. Niektoré servery sú už pripravené pre oficiálne spustenie na iných ešte stále pracujeme. Poďme sa ale pozrieť na tie ktoré sú už plne dokončené.

 

Ako prvé sme začali s výstavbou dvoch herných serverov pre hru Minecraft. Presnejšie sme pre Vás pripravovali a stavali tieto servery dobu dlhšiu ako 30 dní a dali sme si naozaj záležať aby každá jedna časť ( mesto, dedina, okolie ) boli na 100%.

 

 

 

Prvý MC server s názvom " Dream Life " sme pretvorili k obrazu reálneho života. Po prihlásení na server sa môžete zamestnať, kúpiť si pozemok pre svoju stavbu alebo rovno už predpripravený dom. Na servery je pre Vás pripravené mesto v ktorom nájdete obchody pre potrebné suroviny na prežitie či stavbu, reštaurácie a nechýba ani hotel či prepracované námestie. Taktiež nechýba ani vlaková doprava či dialnice ktoré spájajú mesto s menšou dedinkou a atrakciami ako Aqua Parkom

 

 

Druhý herný server pre MC obsahuje zombie mód v podobe " Walking Dead" či hry Day Z. Pre pripojenie je potrebné mať stiahnutý mód kvôli postupnému pribúdaniu zbraní ( pištole, pušky, mačety a iné). Stavanie je na mape úplne vypnuté, pre hráčov je ale pripravené celé mesto aj s okolím v ktorom hráč musí hľadať ukryté veci aby dokázal prežiť. Nebude chýbať možnosť predaja nájdených itemov v pripravenom obchode. Hráči budú musieť byť veľmi opatrný na mape budú totiž behať a hľadať svoju korisť upravený zombíci. Zombíci ale nie su to najnebezpečenejšie čo môžte na mape nájsť, tým sa stávajú samotný hráči, takže sa nespoliehajte na pomoc od iného hráča.

 

Menšiu prezentáciu nových MC serverov máme zasebou poďme teraz na náš posledný pripravený server pre hru Counter Strike 1.6. Jedná sa o klasický server s jedinou mapou ktorou nepochybne je Dust 2. Spustený server bude pre 10 hráčov a nechýba prepracované menu pre hráčov kde si môžte nastaviť skíny postáv či zbraní, vyber zbraní zdarma a podobne.

 

 

Pre server a novospustenú sekciu 1.6 sme pripravili aj fórum a taktiež je otvorený aj nábor pre nových členov A - tímu ako na CS 1.6 tak aj na MC nových serveroch, tak ak máš záujem sa k nám pridať, neváhaj a pridaj svoju prihlášku.

 

Poslednou novinkou je partnerstvo s novým serverlistom www.livestrike.eu kde sme získali TIP ľubovolného serveru na 30 dní a taktiež umiestnenie nášho banneru na webstránku. Dúfame že spolupráca bude výnosom pre obe strany a bude trvať čo najdlhšie. Nášmu novému partnerovi prajeme veľa šťastia a úspechu s projektom.

gustafoo 11.09.15 CP&KH CENTRUM 19:04 ZATVOR novinku
Zatím nebyl napsán žádný komentář
PRIHLAŠOVACÍ PANEL
REGISTRÁCIA | Zabudnuté heslo ?
REGISTRAČNY PANEL
VEREJNÁ ANKETA
Mate zajem o CS:GO turnaj ?
Ne - 2x
Ano - 11x
V ankete sa zatiaľ zúčastnilo - 13 uživateľov Ukonečnie ankety - 20.03.2017
dabli / Hosť / 10:26

noták co se s ním děje:(

spybro / Hosť / 15:43

Piste sve napady a navrhy o ceny za 5v5 turnaj v csgo ktery se bude co nevidet

spybro / Hosť / 17:15

TeamSpeak opět v provozu.

spybro / Hosť / 14:35

Omlouváme se za výpadek TS3 na daném problému již pracujeme.

onlyforfun / Hosť / 10:16

No čo ako žijete? :)

liandliecz / Hosť / 14:25

mám

archív shoutboxu