Nábor Adminů

Ahoj máš zájem o fuknkci admina na našich serverech chceš se zapojit do našeho A teamu a pomoci nám…

VIAC INFORMÁCIÍ

CLANPORTAL.SK

Náš portál bol založený v čase keď CS:GO bolo ešte málo hrávané teda väčšiu pozornosť mala ešte (…

VIAC INFORMÁCIÍ O SEKCII - CLANPORTAL
žádost o práva na Zombie liandliecz 04.02.17 ŽIADOSŤ POTVRDENÁ
Pravidla spybro 11.02.17 VZOR
KARAOKE dabli 08.02.17 DISKUSIA
ŽIADOSŤ O ADMINA luster951713 08.02.17 ŽIADOSŤ ZAMIETNUTÁ
PORADŇA & SUPPORT ŽIADOSTI O PRÁVA ADMINA ŽIADOSŤ DO KH.TEAMU BAN & UNBAN

Nová éra CP & KH

Pred pár dňami sme sa s majiteľom herného tímu a webu KRAQENS'HYPE dohodli na omnoho väčšiu spoluprácu s naším portálom. Po dlhom uvažovaní o akú spoluprácu by šlo sme sa rozhodli spojiť tieto dva projekty a vytvoriť jednotný a unikátny projekt a ako základňu zvoliť web Clanportal.sk. Kedže oba weby sú zamerané na hru Counter Strike : Global Offensive rozhodli sme sa pre nový desing webu ktorý by zobrazoval silu tohto nového projektu.

 

Desing webu je dokončený a taktiež aj nakódovaný, beží na vlastnom CMS pre lepšie ovládanie webu. Musíme Vám oznámiť že táto zmena desingu a systému prináša aj svoje negatíva a tie sú hlavne strata registrácií a príspevkov vo fóre, všetky ostatné veci sme sa snažili zachovať a vylepšiť. Preto žiadame všetkých užívateľov aby sa po nahodení nového dizajnu opätovne registrovali a tiež priniesli na náš nový web aj svojich známych a tak pomohli novému rozbehu nášho projektu.

 

Dizajn webu bol navrhnutý presne na mieru a na zameranie projektu. O tento dizajn sa postaral Creativeax - CREATIVEAX.DEVIANTART.COM . Naprogramovanie webu taktiež bolo spravené na mieru, na vlastný cms a hlavne na zameranie nášho projektu. O tento kód sa postaral Docky - DOCKYCODE.EU

 

Čo prináša náš nový web?

 

1. Nový dodetailu prerobený desing podľa potrieb hráča. Desing je sfarbený do tmavej aby pri nočnom hraní a sledovaní webu nikomu neťahal oči nepríjemnými svetlými farbami. Tmavý desing je obohatený červenou ktorá pochádza zo starého desingu a tak dopĺňa každý detail webu.

 

2. Vlastný CMS Web pobeží na vlastnom systéme ktorý je bez bugov a zbytočností ako to bolo pri PHP - Fusion.  Každý užívateľ určite ocení prepracovanosť systému či pri písaní nových príspevkov, úprave profilu alebo každej inej činnosti na webe.

 

3. Väčšiu komunitu hráčov. Spojenie oboch projektov prináša omnoho väčšiu komunitu hráčov akú sme mali doteraz. Prinášame Vám tým možnosť spoznať nových hráčov a vytvárať nové a kvalitnejšie herné skupiny.

 

Plány do budúcna?

 

1. Mobilnú verziu. Ako ste boli zvyknutý pri webe Clanportal na mobilnú verziu taktiež máme v pláne vytvoriť mobilnú verziu aj pre náš nový web a tak Vám dať možnosť byť v kontakte s nami aj cez vaších mobilných kamarátov či už ste v škole, v práci alebo niekde inde.

 

2. Pridanie naších služieb do nového webu. Niektorý z Vás poznajú naše služby ako Profiler a Chater ktoré momentálne bežia na subdoménach ( www.chat.clanportal.sk , www.profiler.clanportal.sk ). Práve tieto dve služby by sme časom chceli pridať do nášho nového webu a tak Vám ponúknuť ako užívateľom čo najviac.

 

Pre tých ktorý tieto služby nepoznajú jedná sa o služby vytvorené programátorom Patrikom Gajdošom ( RedMasterSK ) a pri prvej službe Profiler sa jedná o jedinečný status každého hráča ( momentálne napojený na CS 1.6 ) ktorý zobrazuje zabitia, úmrtia, a podobne. Časom táto služba bude upravená a bude napojená na CS:GO.

 

Druhá služba s názvom Chater slúži na zrýchlenú konverzáciu medzi užívateľmi webu - každý užívateľ v službe môže vyhľadať svojho známeho z webu a napísať mu, správy v tejto aplikácií sa udržujú 7 dní potom sa automatiky vymažú. Táto služba bude taktiež upravená a pribudnú možnosti ako vytváranie skupinových konverzácií a podobne.

 

Na koniec len dúfame že sa Vám bude náš nový web páčiť a budete ho využívať naozaj naplno.

 

S pozdravom zakladatelia CP & KH

creativeax 22.07.15 CP&KH CENTRUM 16:26 ZATVOR novinku
Zatím nebyl napsán žádný komentář
PRIHLAŠOVACÍ PANEL
REGISTRÁCIA | Zabudnuté heslo ?
REGISTRAČNY PANEL
VEREJNÁ ANKETA
Mate zajem o CS:GO turnaj ?
Ne - 2x
Ano - 11x
V ankete sa zatiaľ zúčastnilo - 13 uživateľov Ukonečnie ankety - 20.03.2017
dabli / Hosť / 10:26

noták co se s ním děje:(

spybro / Hosť / 15:43

Piste sve napady a navrhy o ceny za 5v5 turnaj v csgo ktery se bude co nevidet

spybro / Hosť / 17:15

TeamSpeak opět v provozu.

spybro / Hosť / 14:35

Omlouváme se za výpadek TS3 na daném problému již pracujeme.

onlyforfun / Hosť / 10:16

No čo ako žijete? :)

liandliecz / Hosť / 14:25

mám

archív shoutboxu